Who is ''A''? Pretty Little Liars

19. března 2014 v 21:36 | Caroline* |  Myšlenková hnutí
Kdo je ''A''?


Dnes našimi obrazovkami proběhl poslední díl 4. série (4x24) oblíbeného seriálu Pretty Little Liars. Ovšem informaci, kdo je A, jsme nedostali a budeme si muset počkat nejméně do června, možná ještě déle, jak má ve zvyku napínat nás ABC Family. Někdy si začínám myslet, že je seriál nekonečný. Jak vidím ve svém okolí, ztrácí na sledovanosti, protože je to všechno moc zdlouhavé a nedočkáváme se žádných odpovědí.

Přesto nám ale vrtá hlavou, kdo je ''A''. Od tvůrců víme, že je to někdo, koho vídáme od první epizody. Když sami herci zjistili pravdu, nikdo nemohl věřit svým očím. Na obrázku dole vidíte, názory lidí na sociální síťi Twitter.
A co si myslím já?
Čistě logicky, musí to být někdo, koho dobře známe. Vyskytuje se v pozadí filmu, je nenápadný, chová se neutrálně, aby u nikoho nevzbudil nejmenší podezření.

Paige - Lhářky měly podezření, když zjistily, že Paige měla velké nesrovnalosti s Alison. Ovšem jak víme, v nedávném díle sama nechala anonymí vzkaz policii o tom, že je Ali naživu. Kdyby byla ''A'', mstila by se opravdu Emily, kterou milovala ještě před tím, než Ali zmizela? Hloupost.

Ezra - Jak víme od poslední epizody, ani Ezra není ten, koho se dívky obávají. Vždyť ho A postřelil.

Lucas - Teoreticky možné, ale vzhledem k tomu, že se nevyskytl v nejmíň deseti posledních dílech, silně pochybuji.

Melissa - Pravděpodobnost se spoluprácí s ''A'' by tu byla. Nenáviděla Alison, dokonce jí začala posílat anonymní vzkazy - proč jsme se u toho tenkrát nezastavili? Posílala přece Ali zprávy z Philly, ne? Koho inspirovala, aby pokračoval v zastrašování? Navíc má spory se Spencer, ale hlavní ''A'' není. Je to od začátku tak trochu záporačka, takže tahle verze konce by byla předvídatelná. Možnost tu samozřejmě je, ale opravdu by ubližovala takovýmhle způsobem a pátrala na vlastní pěst? Vždyť Melissa radši odjela, než aby čelila Rosewoodu tváří v tvář.

Toby - To už tady jednou bylo. Tato teorie se neosvědčila.

Aria - Na různých videích na Youtube byla rozhlášena zpráva, že Aria je s Ezrou ''A'', pár věcí na to správně poukazovalo, ale jak poslední díly ukázaly, nic není tak, jak vypadá.

Caleb - Přijal roli v Ravenswoodu, kde byla možnost, že už do PLL nevrátí. Definitivně ne.

Spencer - Její sen je jít na UPENN. Šla by dobrovolně do Radley, když by věděla, že bude mít později problém s přijetím?

Hanna - Rozhodně není ''A'', nikdo snad není tak zlý, aby nechal vlastní matku zavřít za mříže.

Emily - Opravdu myslíte, že by si zkazila život a kariéru plavání jen aby dokázala, že ona ''A'' není? Ona byla přece největším terčem.

Byron a Ashley - To jako vážně?


Zaujalo mě, že na seznamu není několik jmen, které bych určitě zmínila. Začněme.

Miss. D. - V díle 4x24 ji pravděpodobně zabil pravý ''A''.

Wren - Od začátku víme, že to není žádný svatoušek. Ale jaký by měl motiv k mučení dívek? Podle mě jen další pravá ruka ''A'', která může legálně zajišťovat přísuny léků a lékařských záznamů.

CeCe - Někde jsem četla, že bude mít CeCe dvojče. Ale to nevím jistě, takže tuhle teorii zatím necháme. Kdyby byla CeCe ''A'', myslíte, že by byl konec tak nečekaný? Víme, že CeCe byla naštvaná na Ali a znala hodně jejích tajemství a často se jedna za druhou vydávaly, ale být ''A'' mi na ní moc nesedí. Vždyť byla skoro celou dobu mimo Rosewood a rozhodně se neobjevila v 1. dílu.

Alison - Je jisté, že Ali nehraje žádnou hru a sama neví, kdo nepřítel je. Je možné, že by byl film situován jako knížka? Tedy že by Ali měla dvojče, které uteklo z léčebny a chce si přivlastnit život sestry? Sám film se ale od knihy liší a pochybuji, že bychom se dočkali stejného konce. Každopádně 1. teorie, co by dávala smysl.

Jason - Paní D. viděla, jak někdo zabil Ali, ale nenahlásila to, protože někoho chránila. Koho by mohla chránit? Svého syna Jasona, protože nechtěla, aby přišla o obě děti současně? Možná proto si Jasona přestala všímat. V jedné epizodě Jason říká ''Myslí si, že jim zemřelo špatné dítě.'' A Jason byl to léto, co Ali zmizela, ve stavu, kdy nebyl úplně sám sebou. Koho by paní D. mohla ještě chránit? Petera Hastingse, kterého milovala? Proč by ale otec Spencer najímal potom detektiva, aby hlídal vlastní dceru? Bývalého manžela, který se na obrazovkách objevil maximálně 4x? Určitě ne. Koho tedy mohla paní D. chránit?
Z dalšího úhlu, ''A'' byl ten, kdo měl kapuci na hlavě v díle 4x24, chtěl Ali mrtvou, konečně ji našel, určitě by neposlal nějakou svou pravou ruku, aby odbyla práci za něj. Proto víme, že ''A'' není žádná křehounká dívčinka, ale velice vysportovaný a silný muž. Že bychom se vraceli k Jasonovi?

Kdyby ale Jason opravdu byl ''A'', proč by se zabýval mučením holek? Že by mu pomáhala Melissa, která dřív chodila s Ianem, což byl jeho přítel?

Každopádně, můj názor znáte. To jsou fakta. Nevíme nic jistě a určitě bude ''A'' ten, od koho bychom to nejmíň čekali. O to přece tvůrcům jde, ne? Ale kdo je na filmovém plátně ještě, koho jsme nejmenovali? Jak nám může nějaká postava takhle unikat? A uniká nám vůbec?


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 20. března 2014 v 10:37 | Reagovat

číst to nebudu protože jsem neshlédla ještě všchny vydané serie :) a raději nechci vědět názor protože pak bych už si myslela kdo je A a to nechci

2 Wee McClain † Wee McClain † | Web | 22. března 2014 v 1:51 | Reagovat

PLL je super!

3 Violet† Violet† | Web | 23. března 2014 v 17:17 | Reagovat

4. série u Lhářek mě opravdu zklamala, už mě to nebaví tak jak první 3 série...už to moc protahují a zamotávají, že nakonec z toho snad žádné logické vysvětlení ani nevýjde! Upřímně řečeno už by to mohli skončit-.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama